REFERENCE

Pro maratonskou běžkyni je po zranění nebo po nemoci návrat na původní výkonnostní úroveň obtížný. To, co usilovně a dlouho budujete, je rychle pryč. Po zranění páteře jsem proto hledala něco, co by moji rekonvalescenci urychlilo, bylo z hlediska dopingu bezpečné a umožnilo mi co nejrychlejší návrat k závodění. Byl mi doporučený molekulární vodík ze speciální minerální směsi v tabletě v dávkování 2 tbl 8-10 krát denně.

Počáteční nedůvěra v účinek a množství byla brzy překonána. Cítila jsem, že to funguje, že se rychle dostávám zpět, že můžu čím dál lépe trénovat podle mých představ. Po návratu do závodění jsem s aplikováním vodíku pokračovala s cílem zlepšit potréninkovou a pozávodní regeneraci. Dávkování a frekvenci si upravuji podle aktuální zátěže. Nebojím se ani vyšších dávek. Je potřeba si to odzkoušet. Vodík mě osobně dostává do pozitivního stavu, kdy mohu trénovat tak, jak potřebuji.

Jste-li sportovec a podstupujete fyzickou a duševní zátěž na různé výkonnostní úrovni, chcete se zlepšovat nebo „jen“ urychlit a podpořit svoji regeneraci, můžu vám vodík z tablety na základě pozitivní osobní zkušenosti doporučit.

Petra PastorováMistryně ČR v maratonu žen 2017 a 2018

Náš atletický oddíl je tradiční účastník atletické extraligy a 16x mistr ČR v juniorkách. O vodíku jsem se dozvěděl od kolegy trenéra. Jako každé nové věci jsem tomu zpočátku nevěřil. Testování nás ale přesvědčilo. Velice rychle došlo k vylepšení regenerace a výkonnosti. Uvážíte-li, že jde o bezpečnou a neškodnou věc, pak dojdete k závěru, že pro sportovce je v tom velký potenciál.

Josef SečkářAK Olymp Brno, trenér a předseda oddílu

Po kariéře motocyklového závodníka, jsem se začal věnovat dlouhému triatlonu, jehož tři disciplíny plavání, kolo a běh, jsem nejvíce využíval při fyzické přípravě. V současné době se připravuji na závody série IRONMAN. Po vyzkoušení produktu Recovery, jsem v oblasti regenerace pocítil něco, co jsem po těžkém a dlouhém triatlonovém tréninku doposud neznal. Následující den byl vždy ve znamení větší únavy a tím pádem také neschopnost trénovat druhý den. Jsem z účinků Recovery naprosto nadšený a cítím oproti konkurenci velkou výhodu. Vodík z tablety mě dostal do optimistického stavu, kdy mohu trénovat více a cítím se druhý den odpočinutý, což je skvělé.

M.Svoboda, 45 let, Hustopečetriatlet, účastník světové série Ironman 2016 na Havaji

Celý život aktivně sportuji a i při podnikání se fyzické námaze nevyhnu. Recovery vcelku pravidelně užívám už téměř 2 roky. O přínosu vodíku jsem měl zpočátku pochybnosti. Byl jsem proto příjemně překvapený, že už po několika dnech jsem se opravdu cítil lépe a že regenerace je po užití Recovery velice rychlá. Moje dávkování je 3x1 tbl a ve dnech, kdy jsem více fyzicky aktivní, přidám večer a následující ráno, případně ještě i další den 3 tbl. Při tomto dávkování se cítím minimálně o 10 let mladší.

M.Žižlavský, 63 let, Slavkov u Brnatrenér, podnikatel

Prakticky celý život se potýkám s různými zdravotními problémy a snažím se je i aktivně řešit. Z Recovery jsem nadšená. Užívám ho pravidelně už téměř 2 roky. Zpočátku v dávkách 3x2 tbl, nyní mi stačí 1x2 tablety. Hned od začátku mě překvapilo, jak rychle to zafungovalo na moje bolesti hlavy. Zlepšila se mi lymfa a od té doby, co beru vodík z tablety, nevím, co to bolest hlavy je. Také mě přestaly bolet velké klouby – ramena, kolena, kyčle a moje oblíbené sporty - tenis a lyžování tak zvládám bez ortéz a bez bolesti. Záněty jsou jako mávnutím proutku pryč. Moje zubařka se velmi divila a mě i pochválila za 100% stav mých dásní a zubů. Po cca 1 roce pravidelného užívání Recovery jsem si nechala změřit i metabolický věk. Tím číslem jsem byla velmi pozitivně překvapena a můžu říct, že se na těch 48 let i cítím. Molekulární vodík všem doporučuji.

J. Zimolová,63 let, Brnokosmetické služby

Vodík z tablety užívám pro urychlení regenerace a snížení celkové únavy. Po fyzickém zatížení se rychle snižuje únava, odstraňují laktáty, průkazně se zvyšuje vytrvalosti. Dávkování 3x3 tablety denně.

Ing. J. Rola 59 let, Ostravatrenér, www.tsr.tennis